Kontakt

   •  
    Wypełnij formularz w celu skontaktowania się z administracją.
     
   • E-mail:

   • Imię i nazwisko lub login:

   • Treść:

   • Przepisz kod:

   •  

Szukasz pomocy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w dziale pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta wypełniając formularz.
Skorzystaj z FAQ

Dane kontaktowe?

Biuro24h.pl Sp. z o.o.
Marii Konopnickiej 3/3, 72-100 Goleniów
NIP: 8561849228
REGON: 321508201
KRS: 0000505615
 
E-mail: kontakt@biuro24.pl
 
Biuro24.pl to nie tylko jeden z najlepszych programów do faktur online, jaki jest dostępny w polskim Internecie, to także cały zespół specjalistów czuwający nad tym, aby użytkownicy programu do fakturowania mogli bez problemu korzystać z niego i za jego pomocą rozwijać swój biznes.

Faktury online muszą być niezawodne - i taki jest właśnie system biuro24.pl. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, faktury online wystawiane za pomocą biuro24.pl docierają do odbiorcy w mgnieniu oka.

W ramach systemu wykorzystywane jest sprzężenie z pocztą e-mail, pozwalające na wysyłkę faktury bezpośrednio na wskazany adres odbiorcy. Wiadomość wysyłana jest błyskawicznie, a sam system dla ułatwienia jego obsługi i zapewnienia jeszcze większej płynności finansowej swoich użytkowników, zawiera funkcję przypomnienia mailowego po określonym czasie.

Polega to na tym, że jeśli odbiorca faktury online nie ureguluje płatności w określonym, zdefiniowanym przez użytkownika systemu do faktur czasie, program automatycznie wyśle do niego maila z przypomnieniem. Dzięki temu nawet odbiorcy dostający duże ilości faktur nie będą ryzykowali przeoczenia jakiejś faktury online, ani przekroczenia terminu wymagalności jej opłacenia.

Aby ułatwić korzystanie z systemu użytkownikom, biuro24.pl umożliwia wystawianie darmowe faktury w ramach trzydziestodniowego okresu testowego systemu. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom technologicznym użytym w ramach programu do fakturowania biuro24.pl - nasz zespół jest przekonany, że zadowoleni klienci bez problemu zdecydują się na przejście na pakiety płatne.

Także wybór pakietów w programie do faktur biuro24.pl umożliwia wygodne dopasowanie systemu do swoich potrzeb oraz do budżetu, w ramach jakiego przedsiębiorca chciałby się poruszać. fakturowanie online nie było nigdy tak proste, jak obecnie!

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje program do faktur biuro24.pl, warto zainwestować w wybór Pakietu Złotego, który to jest pakietem nie posiadającym żadnych ograniczeń. W jego ramach nie tylko można korzystać z podstawowej funkcjonalności systemu, jaką jest wystawianie faktur online, ale także z możliwości dodatkowych - wstawiania własnego logo na faktury, wprowadzania predefiniowanych produktów do bazy oraz nieograniczonej ilości klientów, do których potem faktury są przypisywane.

Te funkcje sprawiają, że biuro24.pl jest program nie tylko do wystawiania faktur online, ale także świetnie się sprawdza w archiwizowaniu faktur. Możliwość przechowywania faktur na serwerze online minimalizuje praktycznie do zera ryzyko utraty danych poprzez fizyczne uszkodzenie sprzętu, co zazwyczaj ma miejsce podczas korzystania z fizycznych nośników danych, takich jak dyski twarde, pamięci przenośne typu pendrive, czy odchodzące powoli do lamusa płyty CD.

Biuro24.pl to nowoczesne narzędzie, które powinno znaleźć się w zasobach każdego przedsiębiorcy gotowego walczyć o sukces jego firmy.