Cennik

Abonament (netto rok)
Limit faktur
Limit klientów
Limit produktów
Srebrny: 96 zł
25
10
10
Złoty: 168 zł
bez ograniczeń
bez ograniczeń
bez ograniczeń

Srebrny

Za: 8 / miesiąc
96 zł netto / rok
Konto z ograniczeniami

Złoty

Za: 14 / miesiąc
168 zł netto / rok
Miesięczny limit faktur 25 bez ograniczeń
Liczba klientów 10 bez ograniczeń
Liczba produktów 10 bez ograniczeń
Szablony faktur 1 6
Faktury cykliczne Nie Tak
Kalendarz Nie Tak
Hurtowe pobieranie dokumentów (.ZIP/PDF) Nie Tak
Chat z konsultantem Nie Tak
Wybierz Wybierz
Tworzenie dokumentów Tak Tak
Wysyłanie faktur w e-mail Tak Tak
Własne logo na fakturach Tak Tak
Wielojęzyczne faktury Tak Tak
Obsługa wielu walut Tak Tak
Status faktur Tak Tak
Raporty i ewidencje Tak Tak
Hurtowe operacje Tak Tak
Powiadomienia sms/mail Tak Tak
Automatyczne numerowanie faktur Tak Tak
Automatyczne uzupełnianie danych klienta Tak Tak
Automatyczne uzupełnianie cen produktów Tak Tak
Automatyczne obliczenia w formularzach Tak Tak
Generowanie faktury do pliku PDF Tak Tak
Wykrywanie potencjalnych błędów Tak Tak
Wsparcie e-mail Tak Tak
Wsparcie telefoniczne Tak Tak
Wybierz Wybierz
 
Za dodatkową opłatą, możemy dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
 
program do faktur biuro24.pl jest specjalnym systemem fakturowania online, pozwalającym użytkownikowi oprogramowania wystawianie faktury za pomocą specjalnego panelu dostępnego przez stronę www.

program do faktur biuro24.pl obsługiwany jest poprzez przeglądarkę internetową, a stopniem nieskomplikowania swojej obsługi, intuicyjnością menu i łatwością działania przypomina dobrze znane rozwiązania w postaci chociażby skrzynek e-mail.

program do faktur online biuro24.pl pozwala na wybranie pakietu idealnie dopasowanego do potrzeb przedsiębiorcy, który chce skorzystać z tego systemu.

Do wyboru mamy 3 pakiety:

1. Bezpłatne konto do celów testowych o ważności 30 dni. Bezpłatne konto pozwala na darmowe faktury, udostępnia maksymalną funkcjonalność dla użytkownika bez żadnych ograniczeń na okres do 30 dni. Ten pakiet ma na celu zapoznanie użytkownika z możliwościami programu do faktur.

Zespół biuro24.pl jest przekonany, że każda osoba, która skorzysta z naszego systemu już z nim zostanie - stąd umożliwienie korzystania z niego bez żadnych ograniczeń.

2. Pakiet srebrny - jest to pakiet podstawowy, dostępny dla każdego użytkownika w cenie 5 zł w abonamencie miesięcznym.

Pakiet srebrny umożliwia korzystanie z programu do faktur z pewnymi ograniczeniami, będącymi idealnie dopasowanymi dla firm z sektora mikro i małych przedsiębiorstw.

Pakiet srebrny programu do faktur online biuro24.pl umożliwia wystawianie do 25 faktur miesięcznie, podzielonych na 10 klientów. Mamy możliwość także wprowadzenia do 10 predefiniowanych produktów, oraz dostęp do jednego z wielu ciekawych szablonów faktur online.

Pakiet srebrny posiada także wszystkie potrzebne przy programie do faktur online funkcjonalności - umożliwia generowanie faktur online i wysyłkę ich drogą online, umieszczenie własnego logo na fakturze, obsługę wielu języków obcych oraz innych walut niż polski złoty.

Dla klientów obsługujących klientów hurtowo, istnieje możliwość masowego wystawiania faktury VAT online, a dla ułatwienia system automatycznie oblicza ceny w zależności od stawki podatku VAT oraz ilości produktów, jakie są oferowane. 3.

Pakiet złoty - pakiet złoty jest to najwyższy dostępny pakiet w ramach dostępu do systemu wystawiania faktur online biuro24.pl Pakiet złoty dostępny jest w cenie 10 zł miesięcznie, czyli zaledwie 120 zł na rok.

W ramach pakietu złotego, użytkownik może wystawiać nieograniczoną ilość faktur online dla nieograniczonej ilości klientów. Nie ma limitu również na ilość produktów, które wprowadzamy do systemu jako predefiniowane.

W ramach pakietu złotego dostęp do gotowych wzorów faktur zostaje poszerzony do liczby sześciu. Dzięki temu, możemy wybierać między estetycznymi wzorami faktury VAT online wysyłanej do naszego klienta.

Pozostałe opcje dostępne w ramach pakietu złotego są podobne do tych, które mamy w pakiecie srebrnym – a więc automatyczne przeliczanie cen, statusy faktur, raportowanie ewidencji VAT czy umieszczanie własnego logo na fakturze nie będzie tutaj żadnym problemem.

Wybór pakietu zależy tylko od zapotrzebowania użytkownika - każdy ma możliwość doboru idealnie do swoich potrzeb.